Visizdevīgākā starptautisko sūtījumu piegādes pakalpojuma atrašana var būt apgrūtinoša. Lai nodrošinātu lielāku cenu pārredzamību, Eiropas Komisija piedāvā cenu salīdzināšanas rīku sūtījumu piegādes pakalpojumiem Eiropas Savienībā. Šis rīks ir pieejams visās 24 Eiropas Savienības valodās.

Sūtījumu piegādes maksas salīdzināšanas rīks

Neatkarīgi no tā, vai iepērkaties vai pārdodat tiešsaistē, šis rīks parāda publiski pieejamu cenu par vienas preces piegādi Latvijā vai citā ES dalībvalstī.

Aizpildiet sekojošu informāciju:

  • Izcelsmes valsts;
  • Valsts, uz kuru sūtījums jāpiegādā
  • Sūtījuma veids (piemēram, paciņa vai vēstule, svara kategorija, īpašas opcijas, piemēram, izsekošana ar kodu vai ierakstīts sūtījums)

Rīks piedāvā pārskatu par pieejamiem piegādes pakalpojumiem un izvēlētā sūtījuma veida nosūtīšanas izmaksām. Salīdzināšanas rīks nodrošina informāciju par vairāk nekā 40 000 izmaksu veidiem pie vairāk nekā 250 sūtījumu piegādātājiem.

Ņemiet vērā: publicētās cenas ir norādītas euro un neietver PVN.

Regula par pārrobežu sūtījumiem Eiropas Savienībā

Starptautiskajiem sūtījumiem ir liela nozīme labi funkcionējoša tirgus izveidē. Kopš 2018.gada Eiropas Savienības regula par sūtījumu pārrobežu piegādes pakalpojumiem nodrošina lielāku uzraudzību un pārredzamību attiecībā uz pārrobežu sūtījumu izmaksām. Visiem piegādes pakalpojumu sniedzējiem, kuros ir 50 vai vairāk darbinieku vai kuru birojs atrodas vairākās ES valstīs, ir jāsniedz informācija par cenām. Šī informācija tiek aktualizēta katru gadu. 

TwitterFacebook