Tā kā 2023.gadā Pasaules kauss regbijā un Olimpiskās un Paraolimpiskās spēles 2024.gadā norisināsies Francijā, Francijas Konkurences politikas, patērētāju tiesību aizsardzības un krāpšanas kontroles ģenerāldirektorāts (KPPTAKKĢ) un Eiropas patērētāju centrs (ECC) Francijā ir izveidojis sadaļu mājaslapā, kur lasāmas atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem (BUJ). Minētā sadaļa ir pieejama angļu un franču valodā, un tā ārvalstu apmeklētājiem skaidro patērētāju tiesības Francijā.

Lieli sporta pasākumi parasti pulcē ievērojamu skaitu apmeklētāju un rada arī tēriņus, jo ir jāmaksā, piemēram, par naktsmītni, transportu un ēdināšanas pakalpojumiem.

Lai atbildētu uz jautājumiem, kas šo pasākumu laikā varētu rasties Francijas un ārvalstu patērētājiem, KPPTAKKĢ ir izveidojis īpašu BUJ sadaļu saistībā ar Pasaules kausu regbijā un Olimpiskajām spēlēm. Sadaļā saprotami aprakstīti temati, kas varētu interesēt šo pasākumu apmeklētājus, piemēram, biļešu iegāde, naktsmītnes rezervācija, tūrisma pakalpojumi, mobilo sakaru (viesabonēšanas) un lidojumu izmaksas. Tuvākajā laikā sadaļa tiks papildināta ar informāciju par dzelzceļa satiksmi, sabiedrisko transportu, taksometriem, restorāniem utt., lai atbildētu uz visiem patērētāju jautājumiem.

Bieži uzdoto jautājumu sadaļa ir sagatavota ar Francijas Eiropas patērētāju centra aktīvu atbalstu, kas informē, konsultē un palīdz Francijas patērētājiem, kuri saskaras ar strīdu Eiropā, kā arī eiropiešiem, kuriem ir jautājumi par viņu tiesībām Francijā vai ir strīds ar Francijas komersantu. Sadaļa publicēta vienlaikus ar 2024.gada Olimpisko spēļu biļešu tirdzniecības uzsākšanu.

Vairāk informācijas šeit: https://www.europe-consommateurs.eu/en/travelling-motor-vehicles/rugby-world-cup-2024-olympic-games.html

TwitterFacebook